KONTAKT
Turystyka - Noclegi Turystyka - Gastronomia Turystyka - Atrakcje turystyczne Wyspa Sobieszewska - Mapa wyspy Polecamy - Galeria zdjęć Wyspa Sobieszewska - Komunikacja
Reklama
Dlaczego warto się u nas reklamować?

Informator turystyczny Wyspa Sobieszewska On-line www.wyspa.pl jest jedynym i oficjalnym serwisem internetowym Wyspy Sobieszewskiej. Jednocześnie jest to najpopularniejszy adres w internecie, gdzie trafia większość internautów poszukujących informacji o miejscowościach: Sobieszewo, Świbno, Przegalina, Górki Wschodnie, Wieniec oraz Orle. Serwis wyspa.pl notuje ponad 500 wizyt dziennie, a w sezonie letnim ilość wizyt wzrasta nawet do 1000. Liczba wyświetleń wszystkich stron i podstron serwisu wynosi około 900 tys. miesięcznie.
 
O popularności serwisu, oprócz jego długoletniej obecności w internecie (od 2000 r.), decydują również zajestrowane przez nas atrakcyjne domeny, które kierują na stronę główną wyspa.pl. Są to:
- sobieszewo.pl, sobieszewo.com.pl, sobieszewo.net.pl, sobieszewo.com
- swibno.pl, swibno.com.pl
- orle.pl
- przegalina.pl
- wyspasobieszewska.pl, wyspasobieszewska.com.pl, wyspasobieszewska.com, wyspasobieszewska.info,
wyspa-sobieszewska.com, wyspa-sobieszewska.info

Podstawową formą reklamy w naszym Serwisie jest wpis do katalogu. Oferujemy 3 rodzaje wpisu na stronie wyspa.pl:
1. Bezpłatny wpis obejmujący: nazwę obiektu, adres (bez telefonu).
2. Płatny wpis obejmujący: nazwę obiektu, adres, 1 numer telefonu. Koszt prezentacji podstawowej: 120 zł netto/rok.
3. Płatny wpis połączony z pełną prezentacją obiektu. W prezentacji: nazwa obiektu, adres, 2 numery telefonów, e-mail, link do strony www, zdjęcia, cennik, opis i oferta obiektu. Koszt prezentacji rozszerzonej: od 320 zł - 400 zł netto/rok.
 
Oferujemy również możliwość wykupienia gwarancji pozycji na liście obiektów, zamieszczania bannerów reklamowych oraz linków reklamowych na stronie głównej serwisu odsyłających do strony www reklamodawcy.
 
Zapraszamy do reklamy na stronie wyspa.pl. Prosimy o kontakt:
- e-mail: sobieszewska@wyspa.pl
- tel. kom. 604 107207

Copyright © 2000-2018 by Bartosz Gast & Maciej Kifner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine aplikacji: Dobis.pl       Design: Siter.pl 

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Patronat nad serwisem    Hotel Bartan Sobieszewo