KONTAKT
Turystyka - Noclegi Turystyka - Gastronomia Turystyka - Atrakcje turystyczne Wyspa Sobieszewska - Mapa wyspy Polecamy - Galeria zdjęć Wyspa Sobieszewska - Komunikacja
Kontakt

Napisz do nas:
- reklama na stronie wyspa.pl - sobieszewska@wyspa.pl
- ogólne pytania o Wyspę Sobieszewską - sobieszewska@wyspa.pl
- interaktywna mapa wyspy - mapa@wyspa.pl

W przypadku braku dostępu do poczty elektronicznej prosimy o telefon: 604 107207.
Uwaga! Pod tym numerem telefonu odpowiadamy tylko na pytania dot. serwisu internetowego Wyspa.pl. Nie udzielamy informacji o wolnych pokojach, nie pośredniczymy w dokonywaniu rezerwacji, nie przyjmujemy zapisów na zwiedzanie rezerwatów, nie pomagamy w przypadku znalezienia rannych ptaków itp.

Otwarte plaże, czynne kąpieliska na wyspie? Jeśli szukasz informacji o plażach, które są wolne od sinic i czy można się kąpać w morzu, w pierwszej kolejności zajrzyj na stronę Kąpieliska Gdańsk. Tam zawsze znajdziesz aktualne informacje o otwartych kąpieliskach na wyspie. Możesz też śledzić nasz profil na Twitterze, gdzie na bieżąco informujemy o sytuacji na plażach.

Jeśli znalazłeś rannego ptaka lub takiego, który wypadł z gniazda i wymaga pomocy ornitologów - zadzwoń do Stacji Ornitologicznej PAN na Wyspie Sobieszewskiej, tel. (58) 3080759. Nie dzwoń do nas - my nie jesteśmy ornitologami!


Copyright © 2000-2018 by Bartosz Gast & Maciej Kifner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Engine aplikacji: Dobis.pl       Design: Siter.pl 

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.

Patronat nad serwisem    Hotel Bartan Sobieszewo